Köstebekgiller 2 : Gölgenin Tılsımı - Türk Filmi (Full HD)

 • www.pnd.tl/x9PWY2Vo Perili Orman filminin devamı olan yapımda yine İnci Türkay Reyhan Asena Keskinci ve Ege Yazar'ın yanı sıra sevilen oyuncu Janset de yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği filmin yapımcılığını ise Arzu Film yapıyor.
  Pelin ve Caner, Köstebekgiller’in en yakın dostlarıdır. Vaktiyle, yaptığı kötülükler yüzünden, ağaca dönüşen Gölge’yi, Köstebekgiller’den Köstan Amca, iyi bir insan olması sözüne karşılık kurtarmıştır. Fakat Gölge sözünü tutmamış ve çalışmakta olduğu müzayede salonundan, Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesini çalmıştır. Elbiseye dokunur dokunmaz da, içinde olan kötülükle birlikte, Köstan Amca’nın önceden yaptığı ağaç tılsımı harekete geçmiştir. Gölge yeniden ağaca dönüşmeye başlamıştır. Onu ormanda değerli taşlara ve kürklere düşkün avcı Şahane Postum bulur. Şahane, Sora’nın elbisesini görür görmez ona hayran olur ve almak ister. Ancak, elbiseye geçen Köstan Amca’nın tılsımı, elbisenin sayesinde, Şahane’yi de geyiğe dönüştürmeye başlar. Gölge bu durumdan kurtulmak için Köstan Amca’ya gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak Köstan Amca, çoktan Köstebekya’ya doğru yola çıkmıştır.
  Vizyon tarihi 22 Ocak 2016 (1s 25dk)
  Yönetmen Kudret Sabancı
  Oyuncular: İnci Türkay, Rayhan Asena Keskinci, Yiğit Ege Yazar devamı
  Tür Aile, Çizgi film
  Dram Filmlerimiz için Tıklayınız: goo.gl/ZWDtTK
  Komedi Filmlerimiz İçin Tıklayınız: goo.gl/k7mGyK
  Macera Filmlerimiz İçin Tıklayınız: goo.gl/4ewYKs
  Duygusal Filmlerimiz İçin Tıklayınız: goo.gl/P1LKu8
  Aksiyon Filmlerimizi İzlemek İçin Tıklayınız: goo.gl/bMmHa1
  türk filmi,eski türk filmleri,yeşilçam filmleri,film izle,filmtürk,sineması'',Köstebekgiller 2 full izle,köstebekgiller 2 tek part izle,köstebekgiller full hd,Köstebekgiller 2 - Türk Filmi,en yeni türk film,türk komedi filmi,gölgenin tılsımı,gölgenin tılsımı izle,full hd gölgenin tılsımı,köstebekgiller,pelin ve caner,2016 komedi,inci türkay,yiğit ege yazar,full,hd,izle,çucuk filmleri,çizgi film,animasyon çocuk
  #incitürkay #çizgifilm #film #sinema Abone Olmak İçin Tıklayın www.pnd.tl/x9PWY2Vo

  Category : Film

  #k#ouml#stebekgiller#2#g#lgenin#tılsıı#t#uuml#rk#filmi#full#hd

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up