Babamız Evleniyor | Ajda Pekkan, Tamer Yiğit | Türk Filmi | Full HD

 • Siyah beyaz Yeşilçam filmleri içinden Ajda Pekkan ve Tamer Yiğit'in başrolde olduğu 1965 yapımı Babamız Evleniyor filmi sizlerle! Full HD ve tek parça olarak sizlere sunduğumuz 1965 yapımı Babamız Evleniyor gibi diğer türk filmlerimizin de yer alacağı tek parça restorasyonlu Yeşilçam filmleri serimizin devamını kaçırmamak için Erler Film Türker İnanoğlu kanalımıza buradan ➡️ bit.ly/ErlerFilm ABONE olmayı unutmayın!
  Web Sitesi: www.erlerfilm.net
  Twitter: twitter.com/erlerfilm_
  Facebook: www.facebook.com/ErlerFilm
  Tamer Yiğit, Ajda Pekkan, Vahi Öz ve Süleyman Turan gibi oyuncuların yer aldığı 1965 yapımı komedi filmimiz Babamız Evleniyor'u beğendiyseniz diğer içeriklerimize de göz atın:
  RESTORASYONLU TÜRK FİLMLERİ ➡️ bit.ly/TurkFilmiIzle
  ANNE BABAMLA EVLENSENE ➡️ bit.ly/AnneEvlensene
  ŞAKA YAPTIK ➡️ bit.ly/SakaYaptik
  CÜMBÜŞİYE ➡️ bit.ly/Cumbusiye
  BİR BAŞKA GECE ➡️ bit.ly/BirBaskaGece
  Babamız Evleniyor filminin konusu:
  Mehmet (Tamer Yiğit) ve Ahmet (Süleyman Turan) zengin iş adamı Sururi Bey’in (Vahi Öz) oğullarıdır. Sert ve tutucu bir baba olan Sururi Bey iki oğluna da gece hayatını, eğlenceyi ve içkiyi yasaklamıştır. Ahmet ve Mehmet tüm bu yasaklara karşın gizli gizli istedikleri her şeyi yaparlar. Sururi Bey de her seferinde onları yakalayıp cezalandırır. Yine evden kaçıp bara gittikleri bir gün Sururi Bey onları izler. Ahmet’le Mehmet babalarından bar şarkıcısı Leyla’nın (Ajda Pekkan) odasına girerek saklanır. Onları bulamayan Sururi Bey barda oturup Leyla’yı dinler. İki oğlu ise Leyla’ya babalarına kur yaptırıp kafalarını dinlerler. Sururi Bey Leyla’ya iyice abayı yakar ve sonunda evlenir. Leyla’nın annesi de eve taşınır. Yaşamları altüst olur. Sururi Bey adeta Leyla’nın kuklası olmuştur. Kendisini terk etmesin diye Leyla’nın isteği üzerine tüm mal varlığını onun üstüne yapar. Mehmet ve Ahmet bu belayı babalarının başına sarmış olmaktan çok pişmandırlar. İpleri ele geçiren Leyla tekrar barda çalışmaya başlar, Sururi Bey’i de istediği gibi kullanır. Hatta barda sahneye bile çıkarır. Daha da ileri gider, kuliste bir başka erkekle kucak kucağa yakalandığında bile Sururi Bey’i aşağılayıp kovar. Mehmet ve Ahmet artık dayanamaz. Leyla’yı kaçırıp tehditle tüm malları geri alırlar. Sururi Bey’in kendine zaafını bilen Leyla, yeniden eskisi gibi davranmaya başlarsa da, artık çok geçtir ve kapının önüne konulur. Baba ve iki oğlu tekrar eski mutlu günlerine dönerler…
  Filmin Adı: Babamız Evleniyor
  Yönetmen: Mehmet Bozkuş
  Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop
  Oyuncular: Ajda Pekkan, Süleyman Turan, Tamer Yiğit, Vahi Öz
  Yapım: Erler Film
  Yapımcı: Türker İnanoğlu
  Senaryo: Safa Önal
  Müzik: Fahri Akdoğan
  Yapım Yılı: 1965
  "Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyaz perdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...
  Erler Film, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. Yeşilçam filmleri tek parça ve restorasyonlu olarak Erler Film Türker İnanoğlu kanalında! Yerli filmler arasından sizlere sunduğumuz yapımlar arasında bu kez sırada Tamer Yiğit, Ajda Pekkan, Vahi Öz ve Süleyman Turan'ın rol aldığı siyah beyaz türk filmi Babamız Evleniyor var. Sizlere full hd ve tek parça türk filmleri sunmaya devam edeceğiz, takipte kalın!
  Türker İnanoğlu Erler Film, 1960 yılından bugüne imza attığı 205 Yerli Film, 4264 Bölüm Tv Dizisi ve sayısız Müzik ve Eğlence programını siz değerli izleyicilerinin beğenisine sunuyor.

  Category : Film İzle

  #babamı#evleniyor#ajda#pekkan#tamer#yiğ#t#uuml#rk#filmi#full#hd

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up