Muhteşem Yüzyıl 128. Bölüm (HD)

 • Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, şehzadeler savaşında ilk kurban veriliyor!
  Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçluyor! Bayezıt kendisine tuzak kuranların peşine düşerken, Selim ifşa olmaktan korkuyor! Süleyman, isyana destek veren Mahidevran’ın tüm servetine el koyuyor. Bayezıt’a tuzak kuranın Selim olduğunu öğrenen Hürrem oğlundan hesap soruyor!Rüstem, Selim’i ifşa etmemek için Hürrem’e şart koşuyor. Fatma ise Nurbanu ve Huricihan’ı birbirine düşürüp haremi birbirine katıyor! Süleyman, isyanın arkasındaki Kara Ahmed’in idamına hükmediyor! Gazanfer’in Nurbanu’ya olan aşkına öyle biri şahit oluyor ki Nurbanu olayı kapatmak isterken kan dökülüyor! Şehzadeleri arasında tercih yapmamaya yemin eden Hürrem taht adayını seçiyor!
  Süleyman’ın taht varisi olarak Selim’i seçmesi Hürrem’i deliye döndürür. Süleyman’ı iki oğlunun arasındaki savaşı başlatmakla suçlar. Süleyman ve Hürrem arasındaki uçurum gitgide derinleşir.
  Bayezıt, Rüstem ve Atmaca, Bayezıt’a tuzak kuranların peşine düşer. Selim, Bayezıt’ın adım adım kendisine yaklaştığının farkındadır. İsyana destek verenin Selim olduğunu öğrenen Hürrem deliye döner. Anne oğul arasında kıyamet kopar.
  Rüstem, isyana destek verenin Kara Ahmed olduğunu ortaya çıkarır. Süleyman, Kara Ahmed’in idamına hükmeder.
  Kötü günleri geride bırakmak için şehzade Murad’ın sünnet düğününün yapılmasına karar verilir. Gazanfer, Nurbanu’ya ilanı aşk eder.Bu ana Nurbanu’nun bir düşmanı tanık olunca ipler kopar. Sarayda kan dökülür. Hürrem ise ettiği yemini bozar ve gönlünde yatan taht varisini açıklar.... Muhteşem Yüzyıl, 19 Mart Çarşamba Akşamı Star’da...
  Muhteşem Yüzyıl Resmi YouTube Kanalı:goo.gl/4Z1ScQ
  For Official YouTube Channel click here: goo.gl/4Z1ScQ
  Zur Offiziellen YouTube-Kanal Klicken:goo.gl/4Z1ScQ
  للانتقال إلى القناة الرسمية على اليوتيوب اضغط هن : goo.gl/4Z1ScQ
  Нажмите здесь, чтобы перейти на официальный канал в YouTube:goo.gl/4Z1ScQ
  Tims Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page) :goo.gl/gYZOY9
  Muhteşem Yüzyıl HD bölümler için tıklayın…goo.gl/QYJDlk
  Muhteşem Yüzyıl Fragmanlar için tıklayın…goo.gl/gZ5YcD
  Muhteşem Yüzyıl Pöpüler videolar için tıklayın…goo.gl/prZrmk MYY TAM S4

  Category : Tv - Dizi

  #muhteşem#y#uuml#zyı#128#b#ouml#hd

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up