Niloya Mete Tospik ve Çılgın Buzdolabını doldur Kutu Oyunu ile Phil the Fridge

 • Niloya Mete Tospik ve Çılgın Buzdolabını doldur Kutu Oyunu ile Phil the Fridge. Çılgın oyuncak buzdolabı doldurma oyunu oynuyoruz. Eğlenceli videolar ve çocuk oyunu yeni bölümümüzde çılgın buzdolabı oyunu ve renkli yemek parçaları ile Türkçe ve Ingilizce renkleri öğrenelim. Phil the Fridge ile Türkçe ve İngilizce renkleri öğreniyoruz. Çılgın buzdolabı oyunu nasıl oynanır? Hep birlikte izliyoruz. Niloyanın yeni buzdolabı ile sizlere iyi seyirler diliyoruz.
  Çizgi film oyuncakları Niloya Mete Tospik ile birlikte çılgın buzdolabı kutu oyunu oynuyoruz. Niloya çizgi filmi karakteri Niloya bebek yeşil renkteki yiyecekleri ve Peluş Mete oyuncak ise kırmızı renkteki yiyecekleri seçiyor. Eğlenceli kutu oyununun amacı ise oyuncak buzdolabı hareket ederken yiyecekleri içine atmamak. Durduğunda ise kendi yiyeceklerini içeri en hızlı atan oyunu kazanıyor. Ayrıca herkes kendi tarafından yemekleri oyuncak buzdolabının içine atabilir ve arada bir çılgın buzdolabı kapağını açıp yiyecekleri dışarı atabilir ve oyun tekrar başlar. Bakalım kim kazanacak? Niloya mı? Mete mi?. Niloya Mete ve Tosbik challenge yapıyor. Niloya Tospik ile çok eğleniyor. Eğlenceli çelınç oyunuyla bizler de eğlenceli dakikalar geçiriyoruz. Eğlenceli ve bu güzel matrak oyunu daha hızlı davranan Niloya oyuncak kazanıyor.
  Ücretsiz Abone Ol : goo.gl/OzCiV5
  Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.
  goo.gl/8IZqpO Tümünü izleyin
  Songül abla ile Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
  Sevgiler. Toys and Fun
  Sosyal Medya’da Toys and Fun:
  Facebook: www.facebook.com/toysandfunyoutube/
  Instagram: www.instagram.com/toys.and.fun/
  Twitter: twitter.com/ToysandFun_TV

  Category : Çocuk Kanalı

  #niloya#mete#tospik#ve#ccedil#ılgı#buzdolabıı#doldur#kutu#oyunu#ile#phil#fridge

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up